Lidonium – pagalba onkologiniams ligoniams

Ląstelinį žmogaus imunitetą lemia imuniniame atsake dalyvaujančios ląstelės, iš jų svarbiausios – makrofagai ir T ląstelės (limfocitai). Ląstelinis imunitetas užtikrina atskirų ląstelių vientisumą, apsaugą nuo mutacijų ir agresyviųjų ląstelių, padeda organizmui gintis nuo daugumos ląstelėse parazituojančių sukėlėjų: virusų, bakterijų, grybelių ir kt., taip pat padeda naikinti navikines ląsteles. Tai ypač svarbu onkologiniams ligoniams:

  • po vėžio gydymo, kuomet chemoterapijos metu veikiamos ir sveikosios ir sergančios ląstelės.
  • kai siaučia pavojingi virusai, pavyzdžiui, COVID-19. Kuomet organizmas puolamas virusų, į pagalbą ateina limfocitai. T limfocitai pradeda gaminti baltymus, padedančius B limfocitams sintezuoti specialius antigenus, kurie prisikabina prie agresinės ląstelės paviršiaus. Prisitvirtinę jie siunčia signalus makrofagų komandai, kurie įsiskverbia į užpuolėją ir sunaikina jį.

Kartu su Nacionalinio vėžio instituto Fitoterapijos laboratorija sukurtas specialios medicininės paskirties maisto produktas Lidonium, tiekiamas rinkai tablečių pavidalu. Lidonium skirtas mitybai reguliuoti esant susilpnėjusiam ląsteliniam imunitetui vėžio profilaktikos metu, siekiant pagerinti onkologinių ligonių gyvenimo kokybę, esant skrandžio, žarnyno, kepenų, tulžies pūslės latakų, kvėpavimo takų spazmams, uždegimams.

Lidonium, sudėtyje yra ugniažolė, kuri padeda palaikyti normalią kepenų veiklą. Ugniažolėje yra citotoksiškai (prieš vėžį) veikiančių junginių, t. y. alkaloidų ir glikoproteinų. Tai yra labai svarbu, kad liga negrįžtų.

Lidonium tabletės apvalkalas skrandyje netirpus, todėl ji ištirpsta plonajame žarnyne, t.y. ten, kur nėra rūgščių, ir taip išsaugomos sudėtyje esančios ugniažolės savybės. Kartu tai saugus ugniažolės kiekis, nes netinkamai pavartota ugniažolė gali būti pavojinga. Produktą rekomenduojama gerti ryte ir vakare.

Dėl specialios medicininės paskirties maisto produkto Lidonium vartojimo patariama kreiptis į jus gydantį gydytoją onkologą. Produkto patariama vartoti ne trumpiau, kaip 6 mėnesius.

 

lidonium

Lidonium tabletės

Specialios medicininės paskirties maisto produktas

PIRKTI INTERNETU ČIA>>>

Tik mitybai reguliuoti esant susilpnėjusiam ląsteliniam imunitetui vėžio profilaktikos metu, siekiant pagerinti onkologinių ligonių gyvenimo kokybę, esant skrandžio, žarnyno, kepenų, tulžies pūslės latakų, kvėpavimo takų spazmams, uždegimams.

Vienoje tableteje yra:

– 50 mg didžiųjų ugniažolių (Cheli doniummajus L.) žolės sausojo ekstrakto 4:1,
– 150 mg vaistinių medetkų (Calendula officinalis L.) žiedų sausojo ekstrakto 5:1,
– 100 mg siauralapių gysločių (Plantago lanceolata L.) lapų sausojo ekstrakto 4:1,
– 50 mg glutationo,
– 20 mg L-metionino,
– 20 mg L-cisteino,
– 55 μg seleno (100 % rekomenduojamos paros normos).

Vartojimas: suaugusiesiems ir vaikams, vyresniems nei 12 metų, gerti po 1 tabletę 2 kartus per dieną, 5 – 10 min. prieš valgį, užgeriant puse stiklinės vandens.
Pirmus metus po vėžio gydymo rekomenduojamas 12 ciklų kursas, po to kasmet 6-erių mėnesių kursas (iki 5-erių metų). Vartojamas 21 d,  po to rekomenduojama 7 d. pertrauka.

Lidonium ieškokite visose Lietuvos vaistinėse.

Lidonium PIGIAU visada galite įsigyti šiose vaistinėse:

Vilnius: UAB Esra vaistinė“, Santariškių g. 1, Vilnius  (Nacionalinio Vėžio Instituto poliklinikoje).

Kaunas:

  • Apotheca vaistinė“, Eivenių g. 2 ( Akušerijos ir Ginekologijos Klinikoje );
  • LSMU vaistinė”, Eivenių g. 2 ( KMUK konsultacinėje poliklinikoje );
  • Berlinskienės vaistinė“, Volungių g. 16 ( Kauno Onkologijos Ligoninėje ).

Klaipėda: Rovifarma vaistinė“, Liepojos g. 49.

Šiauliai: UAB Esra vaistinė“, Darželio g. 10.

Panevėžys:

  • Esra vaistinė“, Smėlynės g. 25;
  • Smėlynės vaistinė“, Smėlynės g. 12.

PIRKTI INTERNETU ČIA>>>

LIDONIUM TYRIMAI

1. Lidonium tyrimai parodė, kad produktą labai gerai vertina daugiau kaip pusė  jį vartojusių apklaustųjų pacientų*:

lidonium vertinimas-gera

2. Net 66 % visų apklaustųjų nurodė, kad pavartojus Lidonium sumažėjo vėžio progresavimas, daugiau nei trečdaliui pacientų sumažėjo silpnumas ir trečdaliui pagerėjo kraujo rodikliai*:

Lidonium poveikis

3. 70 % visų apklaustųjų, išbandžiusių Lidonium nurodė, kad preparatą vartojo, jog liga nesugrįžtų.  57 %  Lidonium vartojo pastiprinti imunitetui. Stiprus imunitetas yra labai svarbu, kad liga nesugrįžtų*:

lidonium vartojimo priezastys

*Tyrimą atliko tyrimų bendrovė SICApklausa atlikta 2017 m. spalio – 2018 m. sausio mėn. Metodas  – savipilda, respondentai savarankiškai užpildė popierinį klausimyną. % skaičiuojamas nuo išbandžiusių Lidonium

Pacientų, vartojusių Lidonium, atsiliepimai:

Vartojau Lidonium skrandžio vėžio gydymo metu ir po to dar palaikomajį kursą 6 mėnesius. Gydymo metu ir po to mane kamavo virškinimo bėdos. Pastebėjau, kad pavartojus Lidonium jau po kelių mėnesių susitvarkė virškinimo ir žarnyno veikla. Regina ( 57 m.)

***

Lidonium po prostatos vėžio gydymo vartojau reguliariai 3 metus. Dabar, vos tik pajuntu, kad susilpnėja imunitetas, ar kabinasi kokia kvėpavimo takų liga, iš karto pavartoju Lidonium. Tikrai labai geras preparatas visiems, kas susidūrė su vėžio diagnoze. Valentinas (65 m.)

***

Pavartojus Lidonium dingo silpnumas, nuovargis, pykinimas po chemoterapijos, gryžo jėgos. Ačiū gyd. J. Ruoliai, kad rekomendavo. Ligita (60 m.)

***

Lidonium  mama vartojo vėžio gydymo metu, vartoja ir dabar, kai jau pasveiko, kad liga neatsinaujintų. Reguliariai daro tyrimus, tyrimai geri. Ugniažolė iš tiesų daro stebuklus. Labai geras ir efektyvus preparatas. Virginija (45 m.)

***

Gydžiausi nuo žarnyno vėžio, tad žarnyno spazmai, virškinimo sutrikimai buvo mano nuolatiniai palydovai. Po gydymo gydytojas parekomendavo ugniažolės preparatą Lidonium. Tikrai galiu pasakyti, esu išbandžiusi daug ką, tai bene efektyviausias mano bandytas preparatas. Neveltui skaičiau, kad jis sukurtas su Nacionalinio Vėžio Instituto mokslininkais. Pagarba ir padėka Jums. Eugenija (54 m.)

***

Lidonum patarė man pavartoti gydytoja E. Juodžalienė, po krūties vėžio gydymo. Tikrai dėkinga už šį patarimą, labai efektyvus preparatas, sugrąžino jėgas, atsistatate kraujo rodikliai. Tik geriausi atsiliepimai. Odeta (44 m).

***

Mano mamai buvo nutrauktas chemoterapijos gydymas, dėl blogo toleravimo ir labai blogų kraujo rodiklių. Kaip alternatyva, onkologė pasiūlė Lidonium, kuris pagerino mamos gyvenimo kokybę, atstatė kraują. Saulius (39 m).