SmartHit IV® Polifen 150 ml pagalba širdžiai

PIRKTI PIGIAU>>>

SmartHit IV® Polifen  – tai vandenyje tirpi kurkumino ir resveratrolio forma, kuri yra gaminama pasitelkiant efektyvaus pasisavinimo technologiją Miosol®, įterpiant dažinių ciberžolių ir japoninių pelėvirkščių ekstraktus į mikrokapsules. 

JAPONINIS PELĖVIRKŠTIS ( resveratrolis) padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

Mūsų šalyje sergamumas kraujotakos sistemos ligomis ir mirštamumas nuo jų išlieka vienas didžiausių Europoje. Lietuvoje kas antras gyventojas miršta nuo kraujotakos sistemos ligų.

Higienos instituto duomenimis, 2019 m. nuo šių ligų mirė 54,6 proc. gyventojų. Tai yra kone tris kartus daugiau nei nuo vėžio (onkologinės ligos nusinešė 21 proc. žmonių gyvybių). Pagal bendrą šalies standartizuoto mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų rodiklį 100 tūkst. gyventojų, Lietuva iš 27 Europos šalių lenkia tik Rumuniją, Latviją ir Bulgariją.

Didelį mirtingumą lemia didelis sergamumas. Oficialios statistikos portalo duomenimis, 2019 m.,  iš tūkstančio gyventojų kraujotakos sistemos ligomis sirgo kas trečias. Higienos instituto duomenimis, maždaug prieš dešimtmetį (2010 m.) sergančiųjų kraujotakos ligomis buvo 638 279, 2019 m. –  8,1 proc. daugiau arba 694 357. Neramina ir tai, kad kraujotakos sistemos ligomis serga 3 iš 100 vaikų (0-17 m. amžiaus).

PIRKTI SmartHit IV® Polifen>>>

Polifenolių nauda širdžiai

Polifenolių nauda širdies ir kraujagyslių sistemai įrodyta. Vieni populiariausių ir labiausiai ištirtų polifenolių – kurkuminas (išgautas iš dažinės ciberžolės) ir resveratrolis (iš japoninio palėvirkščio), kuris padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą.

PLAČIAU APIE POLIFENOLIUS>>>